Kurulduğu günden bu güne sektöründe pekçok ilke imza atan ve geleceğe ışık tutan firma anlayışı ile yurt içinde; Belediye, İdare, OSB Bölgeleri ve özel kooperatiflere bağlı genel alt yapı işlerinde, yol, sanat yapıları, toprak işlerinde ayrıca şehir merkezlerinde özel konut, iş merkezi ve otel inşaatlarının iksali, derin kazı ve hafriyatlarının yapılması ve ocaktan; kum, kırmataş, stabilize dolgu temini ve nakliyesi alanlarında faaliyet gösteren ATEŞLER , sahip olduğu tecrübeden, teknolojiden ve donanımlı güçlü ekipmanlarının üretme kapasitesinden aldığı güçle daha da büyük projelerin altına imza atmayı hedeflemektedir.

Temel prensibi, üstlendiği işleri sağlam, kaliteli, modern teknik araç ve makine parkıyla zamanında bitirerek sahibine teslim etmek olan ATEŞLER , gelişen Türkiye'nin sektöründe çağdaş firması olmaktan onur duymaktadır. Çağa ayak uydurmanın gereklerinden biri olarak araç ve makine parkını devamlı olarak yenileme çabasında olan ATEŞLER, geniş bir referans portföyüne sahiptir.

ATEŞLER , sizlerden alacağı güçle , gücüne güç katacak , doğruluk , güven ve azimle bu günlere geldiği gibi yarın da aynı ilkelerle yoluna devam edecektir.