Misyonumuz

Firmalar bir fidan gibidir…Önce küçük bir tohumdur yetişmesi için toprağa dikilir.
Büyümesi için toprağa, suya ve güneşe ihtiyaç duyar.Zaman içinde yeşerir dallanır ve kendi başına duran bir ağaç olur. Ama önemli olan bu ağacın meyve vermesi, faydalı olmasıdır.

Firmamız da 10 YIL önce dikilen bir tohum iken şimdi yetişmiş genç , güçlü ve faydalı bir AĞAÇ… Faydalı bir FİRMA… Biz firmamızı kurarken sadece kendimize ait olarak görmedik … Anlayışımız gereği her birey, her firma ülkemiz için bir değerdir. Bu fikre tüm kalbimizle inanarak yolumuza devam etmekteyiz. Biliyoruz ki ülkemiz için kat edeceğimiz uzun bir yol var .

Firmamız geldiği konum itibarı ile yaptığı işlerde; firmayı güçlendirmeyi, çalışanlarını uzun süreli istihdam etmeyi, Ülkemize ekonomik değer kazandırmayı ve bilinçli hareket ederek uzun zaman faaliyet göstermeyi ve gelecek kuşağa aktarabilmeyi düşünmekteyiz.

Vizyonumuz

ATEŞLER İNŞAAT olarak temel Prensibimiz; gücünü, geçmişten gelen tecrübesi ve geleceğe olan inancı ile bünyesinde istihdam ettiği uzman, deneyimli ve teknik kadrosuyla beraber güçlü araç ve makine parkı ve de bizlere güven duyan bir çok işvereninden enerjisini alarak üstlendiğimiz taahhütleri; projesine uygun, istenilen standartlarda, hızlı, ekonomik ve emniyetli bir şekilde zamanında bitirerek işverene teslim etmeyi hedeflemektedir.

Üstlendiğimiz işlerde; mevcut maddi imkanlarımızla, hizmet ve mal alımlarındaki gücümüz ve lojistik desteklerimizi kullanarak, uygulama esnasında pratik ve deneyimli çalışma yöntemleri ile daha az mesai ile fazla işçilik üreterek makine ve ekipmanlarımızın verimliliğini arttırıp ekonomik çalıştırılarak ve konusunda deneyimli kadromuzla işin her aşamasını birebir takip ve kontrol ederek başarıyı yakalamaktır.